אקססוריז לחדרי נוער

אקססוריז הם אביזרים ייעודיים לחדרי נוער. בתקופת הנעורים – לילד שלכם ישנה הזדמנות בלתי חוזרת לעצב את מעגל חבריו, לדעת את מי הוא מעדיף ואת מי פחות, ולקבוע את סוג הפעילויות המועדפות עליו. בהתאם לכך, חדרו מעוצב באמצעות אקססוריז ייעודיים. אם, למשל, ילד מסוים מוקף בחברים בעלי ראש בוגר ושקול, הנטייה תהיה לשבת על כסאות ומיטות ולא על הרצפה. לעומת זאת, מי שרכש בעיקר חברים בעלי ראש קל עד כדי שאנטי, ודאי יעדיף ישיבה מפנקת על פופי רצפה נוחים ומספקים. 

כריות (פופים) לרצפה
כריות ייעודיות אשר מספקות את כל הנוחות שלכם ברצפת החדר. הפופים גדולים ומשמשים כמו כסא לכל דבר, רק שכאן אתם נהנים מרכותה של הכרית. מספר פופים כאלו יכול לסדר אתכם טוב כאשר הנוער מזמין חברים אליו הביתה. זה מאפשר לו להשתתף בהקרנות סרטים משותפות וליצור חוויית ישיבה ייחודית.
 
שידת מגירות
שידת המגירות משמשת את הנער הן כשידת מיטה והן כמגירות אחסון ביום יום. על פי רוב, שידה כזו מחוברת לשולחן המחשב, ולכן מומלץ שהיא תהיה עגולה על מנת שתוכלו לקרבהּ למיטה בעת הצורך. אסטרטגייה שנייה היא להתבסס רק על שידת המיטה או רק על שידת השולחן, ולהשלים בקנייה את האביזר החסר.
 
אביזרי נוחות וספורט
התקן מתח מברזל לחיבור על המשקוף של הדלת, התקנת תריס גלילה או תריס הפועל על חשמל, וכד' מאפשרים לכן את מקסום הנוחות בחדר. עם המתח, ניתן להשלים אימונים שחסרים היו לנער בבית הספר. עם התקנת התריס או אביזר ההצללה ניתן לחסום קרינת שמש ולחוות חוויית מגורים חסרת פשרות 24/7.
 
שטיחי שאגי
שטיחים מודרניים המשמשים על פי רוב חדרי נוער. הנער טרם גדל ולכן סביר להניח כי הוא יעדיף שטחי שאגי משטיחים קלאסיים תוצרת פרס או אפגניסטן. שטיחי שאגי מכילים מגע רך ונעים ללא עקצוצים ומשמשים בסיס לרצפה של חדרי נוער רבים. שטחי שאגי, בשונה מלא מעט שטיחים מודרניים, נחשבים גם לעמידים מאד,משום שחוטיהם השזורים זה בזה כמעט שאינם נקרעים, מה שתורם לשרידות שקשה מאד, כאמור, לחלוק עליה.
 
 
מחפשים רעיונות נוספים לאבזור חדר הנוער? בקרו באתר רהיטי דורון וקבלו פרטים נוספים - לאתר רהיטי דורון