3 סיבות להתקנת פרקט במשרד

משרד הנו מקום עבודה עסקי, ועל כן כאשר מקבלים החלטות לגביו – חשוב להתמקד בשני ניואנסים עיקריים: חיסכון בכסף במידת האפשר ושמירה על סטנדרט מוצרים גבוה. הרבה פעמים הניואנסים הללו סותרים זה את זה, אך לא כאשר מדובר על פרקטים. בהשוואה למשטחי שיש למשרד הם הרבה פחות יקרים, ויתרה מכך, גם הרבה יותר כדאיים לצרכן, בשל כך שהם לא מושפעים מטמפרטורות הסביבה, מאפשרים דריכה נוחה בטמפרטורה קבועה, וגם, בשונה ממה שמקובל לחשוב – הם אינם רגישים בהכרח למים. נכון, פרקט מעץ אמתי כנראה יהיה מוגבל בכמות המים שהוא יכול לקלוט, אך לא כן כאשר מדובר על פרקט למינציה, ובפרט לא בפרקט PVC או פרקט פולימר, הידועים כחזקים ביותר, לא סופחים צבע, מאפשרים דריכה ללא סכנת התחלקות וחשוב מכל – ניתן לשטוף אותם במים ללא הגבלה.
 
המשרד שלכם זקוק לשינוי דקורטיבי מרענן
 
כמו כל משרד, גם המשרד שלכם ודאי זקוק לשינוי דקורטיבי, ואין כמו הרצפה על מנת להתחיל בכך. משרד שרצפתו מעוצבת בפרקט משדר רצינות, אמינות וגם מעשיר מאד את מראהו הלכה למעשה, ויוצר את הגיוון המבוקש. כעת, אתם ודאי שואלים מה תעשו אם לא תרצו פרקט חום בצבע עץ? ניתן לצבוע כיום חלקי פרקט בשלל צבעים, ללא סיכון של ספיחה, ויתרה מכך – הצבע החדש ייראה כצבע המקור של משטח הפרקט.
 
נגישות העובדים ממקום למקום תשתפר
 
הרצפה, כאשר היא עשויה פרקט, הרבה יותר נוחה ונעימה לדריכה בהשוואה למצב בו יש שטיחים את משטחי אבן. החיכוך כמעט לא קיים וגם סכנת ההתחלקות לא נראית באופק. השילוב של חוסר חיכוך וחוסר סיכון בהתחלקות נובע ממקדם חיכוך זוטר, ולא לגמרי אפסי, כזה שמאפשר לכם להתנהל בקלות על הרצפה, וליהנות מיציבות כל עוד אתם עליה.
 
ללא השארת סימנים מכבודה כבדה
 
בשונה ממשטחי אבן, כאן לא יהיו סימני גרירת כבודות. ניתן יהיה לגרור שולחנות וארונות ממקום למקום ללא חשש להשארת פסים וסימנים של גרירה. כאשר הפרקט הוא קוויק סטפ, פולימרי או מ- PVC אתם מכוסים לחלוטין מפני סימנים בגרירת כבודות, ושומרים על הריצוף שלכם כמו בימים בהם הוא היה לגמרי חדש.